Branding i Niedrogie Strony www

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne ma stronę www stworzoną przez BluSEO. PTS pozwala każdemu członkowi Towarzystwa na rozwijanie swoich umiejętności, podnoszeniu kwalifikacji – dlatego każdy dentysta w Warszawie chcący uczestniczyć w szkoleniach należy do Towarzystwa. Interaktywna i niedroga strona internetowa może stanowić doskonałą reklamę dla każdego gabinetu stomatologicznego.

Do grona uczestników PTS należeć mogą: rehabilitant w Warszawie, student, każdy inny lekarz i osoby posiadające wykształcenie akademickie. Podstawowym warunkiem przyjęcia, musi być stosowanie się do celów Towarzystwa.
Główne cele Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

Tworząc taką instytucję naukową, należy mieć pomysł na jego realizację. Podstawowym celem jest stworzenie członkom możliwości rozwijania swoich kwalifikacji, pogłębiania wiedzy i wymieniania się nią z kolegami z zagranicy. Dentysta w Szczecinie należący do Towarzystwa bierze także udział w sympozjach, konferencjach, zjazdach, czy wymianach. Do zadań każdego aktywisty należy szerzenie wiedzy medycznej z zakresu stomatologii, kształtowanie postawy społeczeństwa czy organizowanie opieki dentystycznej.

Decyzję o przyjęciu kandydata podejmuje Zarząd Oddziału, do którego stomatolog w Szczecinie składa deklarację. Członkowie są zobowiązani do wykonywania celów założonych przez PTS, przestrzegania założeń Statusu, regulaminów i uchwał władz Towarzystwa a także do uiszczania określonych składek członkowskich. Bowiem każda agencja interaktywna w Szczecinie należący do PTS opłaca składkę, podlega władzom PTS (Walne Zebranie Delegatów, Zarząd Główny, Prezydium Zarządu Głównego itd.)

Liczne produkty do higieny jamy ustnej na swoich opakowaniach posiadają atest PTS. W rzeczywistości oznacza to tyle, że stomatolog w Warszawie oceniając jakość danego produktu poświadcza jego skuteczność. Chętniej kupujemy produkty z certyfikatem PTS, gdyż są one sprawdzone a ich używanie jest bezpieczne. Produkty posiadające certyfikat Towarzystwa są kupowane częściej, gdyż by mógł się on znaleźć na rynku, zostaje wnikliwie badany jego skład. Zatem dentysta w Warszawie polecający wybrane pasty do zębów, nici czy płyny do płukania, kieruje się dobrem pacjenta, zatem poleca te produkty, których zawartość nie budzi żadnych podejrzeń.