Czy dieta aztecka jest skuteczna? Wypowiedź eksperta

Czy dieta aztecka jest skuteczna? Wypowiedź eksperta

Redakcja

2017-08-01

brak komentarzy

oto plan rewolucyjnej, trójfazowej diety azteckiej, opartej na pokarmach, które spożywali Aztekowie. Najważniejszym jej składnikiem okazują się cudowne nasiona chia, które przebijają pod względem substancje odżywczych każdy inny rodzaj prawidłowej żywności. Zawierają one 8 razy więcej omega-3 niż hodowlany łosoś atlantycki, 6 razy więcej wapnia niż mleko, 3 razy więcej żelaza niż szpinak, 2 razy więcej błonnika niż otręby, 15 razy więcej magnezu niż brokuły, 4 razy więcej selenu niż len! Jeśli połączysz chia z produktami, które jesz każdego dnia, a które królowały w jadłospisie Azteków, takimi jak: fasola, kukurydza, indyk, pomidory czy ryby, już po tygodniu korzystania z diety waga wskaże o 4 kg mniej! Postępuj zgodnie z planem diety: Faza i to etap przyspieszenia metabolizmu, gwarantujący szybki i skuteczny spadek wagi; polega ona na normalnym wypijaniu trzech koktajl z chia. Podczas fazy II popołudniowy koktajl pozostanie zamieniony odżywczym lunchem, dzięki czemu pokonasz typowy dla licznych diet pora stagnacji. W taki sposób odpowiednio zasilone ciało zwiększy swoją wydajność, a ty nabierzesz ochoty na ćwiczenia. 4

Faza III to powrót do regularnych dań; dieta  aztecka  efekty
w tym czasie sprawdzisz, jak wybierać odżywcze artykuły, nauczysz się dobierać odpowiednie przepisy kulinarne i na stałe włączysz ćwiczenia natury cielesnej do własnego planu dnia. Dzięki leczeniu azteckiej poczujesz się dobrze niż kiedykolwiek wcześniej, Nowość! Dieta aztecka na odchudzanie ponieważ zrealizujesz pięć imponujących celów: będziesz chudy i syty, usuniesz bomby węglowodanowe, pozbędziesz się zapaleń i ustrzeżesz przed wieloma dolegliwościami, zapewnisz sobie ; najwyższej jakości, a twój mózg poczuje się doskonale. W książki znajdziesz dwutygodniowe menu, przepisy na proponowane potrawy, listę suplementów i zestawienie suplementów zastępczych, by dopasować to, co jesz, do tego, co ci smakuje. zobacz taki najwłaściwszy podręcznik zdrowego, pysznego żywienia i stylu życia ostatnich lat! Tajemny sekret świetnej sylwetki i organizmu Azteków? Kolejny Graal dietetyki? A może po prostu egzotyczna nowinka? Nasiona chia, ponieważ o nich mowa, okazują się w ostatnim czasie promowane jako skuteczny, naturalny środek, który wspomaga zrzucanie nadwagi. Dość popularne w Ameryce, także wdieta  aztecka  efekty

Europie okazują się dopuszczone do obrotu, okazują się czasami dodawane jako składnik pieczywa, dodatek do smoothies.

Co mimo wszystko z ich właściwościami wyszczuplającymi? Dowiedzmy się o nich więcej. Sekret nasion chia Nasiona chia – a może bardziej swojsko – nasiona szałwi hiszpańskiej, były jedną z ulubionych upraw stosowanych poprzez Azteków i Majów, w czasach gdy dominowali na terenach skąd ta roślina pochodzi – czyli Ameryki Środkowej. Wojownikom z Ameryki miały nasiona te dorzucać energii i wytrzymałości już od tysięcy lat, podczas przygód. Wiemy alt2 na pewno, że faktycznie nasiona chia okazują się szczególnie pełnym zdrowia produktem – zawierają: kwasy omega-3 znaczną dawka antyoksydantów dużą dawka błonnik pokarmowego jedna łyżka stołowa to mniej więcej 70 kcal na to składa się mniej więcej 2 g. białka w łyżce, 5 g. tłuszczów, 6 g. węglowodanów wit. z grupy B wapń potas cynk fosfor żelazo magnez selen Jak to okazuje się z tym chudnięciem? Na temat nasion chia na polskim rynku wspomina się ostatnio przede wszystkim za sprawą tzw. leczeniu odchudzającej azteckiej – o której pisze dr Bob Arnot.

Wśród różnych składników diety, które spożywali Aztekowie (także: kukurydza, fasola, indyk, etc.)

główne miejsce i główne działanie odchudzające przypisuje się właśnie nasionom chia. Choć ich wartość kaloryczna okazuje się wielka to także zawierają dużą dawka cennych witamin i minerałów. Sekretem, który sprawić ma, że pomimo wysokiej kaloryczności nasiona chia mają pomóc w pozbyciu się kilku kilogramów okazuje się efekt kilkukrotnego napęcznienia w brzuchu, co razem z wysoką zawartością błonnika zapewnić ma dłuższe uczucie sytości i wypełnienia brzucha.   Co na to nauka? Niestety jak do takiej pory nie udało się potwierdzić żadnego pozytywnego wpływu spożywania nasion chia na zrzucanie nadwagi. Dotychczasowe analizy wskazywały, że takiego wpływu alt3 nie ma (Nieman). Jedyne obserwacje, które wskazywały na ich pozytywny wpływ, to te związane z prewencją kłopoty układu krwionośnego (University of Toronto).

 

Czy zatem zaleca się spożywać nasiona chia?  jak  działa  dieta  aztecka

Na podstawie dotychczasowych osiągnięć należy powiedzieć – tak, jeśli bywa zależne nam na urozmaiceniu leczeniu odchudzającej bogatym w wit. i minerały składnikiem – a defektem nie okazuje się szczególnie wysoka cena leków. Jeśli chodzi a o zrzucanie nadwagi – raczej lepiej skupić się na pełnym zdrowia odżywianiu wcale (którego elementem owszem mogą być nasiona chia) i pełnym zdrowia, aktywnym stylu życia. Gdzie kupić tanio nasiona chia? Poniżej znaleźć da się kilka sklepach z nasionami chia dostępnymi w przystępnych cenach: poniżej plan rewolucyjnej, trójfazowej diety azteckiej, opartej na pokarmach, które spożywali Aztekowie. Najważniejszym jej składnikiem okazują się cudowne nasiona chia, które przebijają pod względem substancji odżywczych każdy inny rodzaj prawidłowej żywności. Zawierają one 8 razy więcej omega-3 niż hodowlany łosoś atlantycki, 6 razy więcej wapnia niż mleko, 3 razy więcej żelaza niż szpinak, 2 razy więcej błonnika niż otręby, 15 razy więcej magnezu niż brokuły, 4 razy więcej selenu niż len! Jeśli połączysz chia z produktami, które jesz codziennie, a które królowały alt4 w jadłospisie Azteków, takimi jak: fasola, kukurydza, indyk, pomidory czy ryby, już po tyg. aplikowania diety waga wskaże o 4 kg mniej!

Postępuj zgodnie z planem diety

: Faza i to etap przyspieszenia metabolizmu, gwarantujący szybki i skuteczny spadek wagi; polega ona na normalnym wypijaniu trzech koktajl z chia. Podczas fazy II wieczorny koktajl pozostanie zamieniony odżywczym lunchem, dzięki czemu pokonasz typowy dla licznych diet pora stagnacji. W taki sposób odpowiednio zasilone ciało zwiększy swoją wydajność, a ty nabierzesz ochoty na ćwiczenia. Faza III to powrót do regularnych posiłków; w tym czasie sprawdzisz, jak wybierać odżywcze artykuły, nauczysz się dobierać odpowiednie przepisy kulinarne i na stałe włączysz ćwiczenia fizjologiczne do własnego planu dnia. Dzięki leczeniu azteckiej poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, ze względu na to że zrealizujesz pięć imponujących celów: będziesz szczupły i syty, usuniesz bomby węglowodanowe, pozbędziesz się zapaleń i ustrzeżesz przed licznymi dolegliwościami, zapewnisz sobie substancje pokarmowe najlepszej jakości, a twój mózg poczuje się doskonale. W książki znajdziesz dwutygodniowe menu, przepisy na proponowane dania, listę składników diety i zestawienie składników diety zastępczych, by dopasować to, co jesz, do tego, co ci smakuje. poznaj taki najlepszy podręcznik zdrowego, pysznego żywienia i stylu życia ostatnich lat!


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness