Dieta owocowa - dla kogo jest i jak ją stosować?

Dieta owocowa - dla kogo jest i jak ją stosować?

Redakcja

2017-07-04

brak komentarzy

Zaplanowanie dziennej diety wcale nie bywa niełatwe. powinno wystarczające zapamiętać kilka żelaznych zasad, które pozwolą nam utrzymać prawidłową wagę oraz funkcjonowanie ludzkiego ustroju. Jeżeli będziemy jedli co trzy 60 minut właściwe produkty, wypicie odpowiednich 2 litrów czystej płynu nie okaże się żadnym kłopotami. Bez odpowiedniego nawodnienia żadna menu nie okaże się miała sensu. Nie chodzi jedynie o odwodnienie, oraz nadwagę, obstrukcje, wzdęcia. Radzimy, jak naprawdę prosto opracować dietę idealną - zdrową oraz zasobną w wodę.    

Partnerem oddziaływania Albo wam

to wysle bedzie szybciejMoje kosztowne Kopenhaskie Dietetowiczki piszę taki post, gdyż nie mogę znieść już wypisywania bzdur o diecie kopenhaskiej , jej efektach, oczekiwanych rezultatach oraz co najważniejsze czytać tych jadłospisów w parunastu co najmniej różnych wersjach. Nie oczekuję ani miłych ani tym więcej niemiłych komentarzy. Piszę, gdyż jestem weteranką owej diety oraz nie mam ochoty aby kobiety czy faceci, którzy zdecydują się przejść tę katorżniczą dietę nie uzyskali efektu na który zasługują w 100%. prawdopodobnie mój post Takich nie przyniesie żadna inna! Oto efekty diety owocowej okaże się nieco chaotyczny za co przepraszam, na wszelkie pytania oraz ewentualne prośby o menu odpowiem na e-maile skierowane pod mój mail, który podaję na końcu.

Proszę wybaczyć jeśli nie odpowiem

natychmiast ale mam niewiele wolnego momentu. Obiecuję, że wszystkie odpowiedzi będą szczere oraz przenigdy nikogo nie zwiodę a wyłącznie podzielę się moją wiedzą. Zacznę od tego, że się pokazujemy. Mam na imię Iwona oraz mam 32lata, od ponad roku jestem szczęśliwą żoną ale mamą dodatkowo niedietę kopenhaską dostałam ponad 4lata temu od własnej koleżanki Dagmary, która co ważne bywa lekarzem medycyny o specjalności związanej z dietetyką. Po studiach dostała opcję obowiązkach zawodowej w Danii, gdzie przebywa od 6lat

. Ona z koli dostała ją od lekarza r11

; kolegi z obowiązkach zawodowej. Wyjechała jako szczupła dziewczyna a na duńskim wikcie dość przytyła oraz nie czuła się z tym świetnie. Nie chodzi o kilogramy ale o samopoczucie co podkreślam. Nie będę wchodzi tu w szczegóły Jej życia ale pokazujemy fakty alt2 oraz mity diety kopenhaskiej. Przede wszystkim ; kopenhaskiej nie chodzi o to by zrzucić masę!!! Moje kosztowne spadek wagi bywa tu r16;efektem ubocznymr17; - miłym - wiem, motywującym - wiem, itd. itp. r11; też wiem oraz rozumiem, że bywa to wasz podstawowy przyczyna przechodzenia na tę dietę ale ta kuracja dietetyczna ma zupełnie inne zadanie. kuracja dietetyczna kopenhaska nie została opracowana w szpitalu w Kopenhadze ale prze dietetyka duńskiego. Ma ona zamiarze wyeliminowanie r16;nałogur17; podjadania między posiłkami oraz zmniejszenia poczucia głodu, a co najważniejsze zmniejsza objętość żołądka co po zaprzestaniu diety bywa dodatkowym plusem r11; jako, że nawet ucieszeni zwycięstwem rzuciwszy się na spożywanie nie możemy zjeść porcji wielkich.

Ma Nas nauczyć prawidłowych zasad odżywiania się, czyli r16;europejskie śniadankor17; do 9.00 kawka oraz rogalik czy kromka ciemnego!!! pieczywa (widziałyście jakie Francuski okazują się szczupłe r11; a jedzą śniadanka europejskie r11; wiem gdyż niejednokrotnie byłam w Paryżu) później lunch do 14.00 a posiłek nie później niż o 18.00. To alt3 posiłek być zwłaszcza znaczącym daniem dnia a nie śniadanko. główny posiłek, gdyż od obiadu do śniadanka mija 12 godzin a organizm magazynuje z pożywienia energię na nowy dzień. Poza tym co bywa w tym jadłospisie: czy ktoś tam widział batoniki czekoladowe?, a zupki instant? NIE no to może chipsy oraz piwko? NIE, hmm niedobór totalny pustych kalorii??? A za to co: żelazo, białko zwierzęce, warzywa oraz owoce r11; gdyż to witaminki oraz sole mineralne, oliwa (gdyż zdrowsza niż olej) Itd. Itp. Inna sprawą okazują się menu oraz pytania zadawane w związku z nim.

Zacznę od początku

EcoSlim opinie

: ta kuracja dietetyczna bywa restrykcyjna oraz jedyną dopuszczalną zmianą czy też zamianą bywa tu zamiana lunchu z przed głównym daniem dnia pod warunkiem, że ma to miejsce w obrębie jednego dnia oraz na tym zmian KONIEC. Nie ma, że nie lubię, nie przełknę, nie dam rady. TRUDNO- wybierz inną dietę!!! oraz tak: mała czarna z cukrem (kostka) r11; wyłącznie z ekspresu albo alt4 rozpuszczalna ale wysokogatunkowa (nie chodzi o środki finansowe ale o zawartość składników odżywczych w małej czarnej, pułapie stężenia kofeiny oraz przeciwutleniaczy).

RAZ dziennie oraz koniecznie z cukrem

r11; mała czarna oraz cukier to kofeina oraz energia węglowodanowa, która ma dać Ci siłę do 12.00.można jej zamieniać miejscami. Jajka ugotowane na twardo r11; nie smażone bez oliwy czy ugotowane na miękko itd. Jajko ugotowane na twardo to czyste białko oraz odrobina tłuszczu, zamknięte dokładnie w skorupce! Szpinak r11; wyłącznie gotowany z przyprawami aż do odparowania płynu. oraz tu wtrącę raz oraz nie będę się ponawiać w owej diecie dopuszczalne okazują się dwie przyprawy r11;

SÓL oraz PIEPRZ (zaraz usłyszę, że sól przytrzymuje wodę w organizmie hihi r11; tak przytrzymuje ale nie przy takich ilościach wypitej płynu oraz minimalnemu zużyciu soli r11; polecana bywa morska albo kamienna) a pieprz też małe ilości, gdyż bywa ostry oraz może powodować nieładne wypryski na cerze (jak wszystko co ostre albo zawierające strawienia (żołądek

 

Zobacz też 

Opaski tyvek


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness