Sylwia Wiesenberg - odkryliśmy jej tajemnicę odchudzania!

Sylwia Wiesenberg - odkryliśmy jej tajemnicę odchudzania!

Redakcja

2017-07-18

brak komentarzy

Zobacz też Gimnatyka z potomkiem okazuje się Sylwia Wiesenberg?

Sylwia Wiesenberg to ucieleśnienie amerykańskiego snu. jest Polką, urodziła się w Warszawie, ale większość dorosłego życia spędziła poza granicami kraju. Gdy przeniosła się do nowego Jorku postanowiła bez wyjątku mienić swoje życie. Rzuciła  pracę w finansach i skupiła się na swojej pasji jaką był fitness. Opłacało się w ciągu kilku lat stworzyła swoją wyjątkową metodę ćwiczeń Porównując ją do Ewy... Hmm... to Ewa okazuje się chyba ideałem. alt="jak ćwiczy Sylwia Wiesenberg" src="a" />świetnie się prezentuję, cieżko zauważyć u niej zadyszkę, a jeżeli już to po jakimś czasie ćwiczenia... a tu hmm.. No nie wiem osobiście... Co Wy o niej myślicie? i czy wniesie coś do naszego skromnego blogowego świata ?? A może już miałyście szansę z nią poćwiczyć i zaczerpnąć coś z jej praktyki, techniki... ?

Tę popularną za oceanem metodę ćwiczeń stworzyła

FormExplode Opinie 2017

Polka - Sylwia Wiesenberg. Po latach bezpłatnych zajęć prowadzonych we własnym alt2 apartamencie - drobna, wysportowana i uśmiechnięta Sylwia stała się jedną z ulubionych trenerek Ameryki! obecnie chce udzielić pomocy Polkom w osiągnięciu idealnej sylwetki.

Dlatego już wkrótce pojawi się dvd Tonique Born to Move i Energy Mat po polsku.

Nam zdradza, jak ćwiczyć, żeby posiadać silną i seksowną sylwetkę. REKLAMA Tonique Method – najtrudniejszy trening w mieście Tonique Method to 2 godzinne zajęcia, nazywane poprzez uczestniczki   - osobiście z siebie. Nie musiałam iśćodchudzanie  z  Sylwią  Wiesenberg /> do specjalisty. Postanowiłam wykorzystać to, czego nauczyłam się, ćwicząc, żeby udzielić pomocy innym.

Zauważyłam, że po każdym przebiegniętym kilometrze czuję się dobrze

. A ty umiałaś ćwiczyć... Czy od zawsze była Pani ta fit?   Sylwia Wiesenberg: Moją motywacją okazują się wszystkie kobiety,Sylwia  Wiesenberg  przepisy które do mnie piszą. To dla nich ciągle doskonalę Tonique.

Zawsze testuję na sobie ćwiczenia, a nastepnie dzielę się nimi na swoich autorskich płytach.

Najlepszą motywacją musi być nasze dobre samopoczucie, alt4 jeżeli wstajesz rano i nic się Tobie nie chce, to spróbuj poprzez konkretny czas poświecić chodź pół 60-minutowy dziennie na ćwiczenie i zacznij się zdrowo odżywiać. Gwarantuję, że po tym „teście” będziesz dysponowała inne podejście do życia i okaże się się chciało tobie działać, a wyłącznie narzekać. To właśnie my mamy wpływ na nasze ciało. będą wystarczające ochoty i dzięki  stylowi Tonique gwarantuję, że będziecie kochać i akceptować  swoją duszę i ciało, które długo będą młode.

 

Zobacz też 

Opaski tyvek

Impreza Integracyjna Warszawa


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness