Wymówki przed ćwiczeniami, które ciągle sobie wmawiasz!

Wymówki przed ćwiczeniami, które ciągle sobie wmawiasz!

Redakcja

2017-07-18

brak komentarzy

  Wymówka nr 2 - Nie mam siły Jeśli nie ćwiczysz, może wydawać się to niemożliwe, ale regularne treningi dodają energii! Ruch rozbudza przepływ krwi w ciele oraz sprawia wydzielanie endorfin - hormonów odpowiedzialnych za dobre samopoczucie. Jeśli nie zmusisz się do aktywności fizycznej, rzeczywiście nie będziesz posiadać sił ani ochoty, ponieważ gnuśność oraz lenistwo przykują cię do kanapy oraz wymówka W związku z naszym poniższym artykułem „Nie czytam, ponieważ…”, chcieliśmy zaprosić wszystkich naszych czytelników do zabawy, w której do wygrania są 4 książki! Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzach (poniżej) do tego wpisu wymienić jedną zasłyszaną wymówkę „Nie czytam, ponieważ…” i ją po prostu obalić, czyli w kilku zdaniach udowodnić, iż bywa ona bezpodstawnajak  nie  posiadać  wymówek i zawsze znajdzie się metoda na poradzenie sobie z czynnikiem sprawczym rezygnowania z czytania powieści. Przykłady znajdziecie w poniższym artykule. wśród wszystkich ludzi biorących udział w konkursie wybierzemy 4 osoby, które otrzymają – każdy po 1 książce. Jeśli chodzi o komentarz, liczy się oryginalność i postać wypowiedzi. Wymówki mogą się powtarzać, o ile dalsza treść komentarza okaże się wytworem autorskim.Jedna osoba może zamieścić tylko jeden komentarz. Konkurs potrwa do Nie ćwiczę, bo… – obalamy wymówki! 15 czerwca włącznie, natomiast zwycięzcy będą ogłoszeni maksymalnie w ciągu 4 dni roboczych od zakończenia konkursu.        

*** Zapraszamy do lektury treści „Nie czytam, ponieważ…”: 

EcoSlim Prix

Na problem małego czytelnictwa opłaca się czasem spojrzeć z przymrużeniem oka. Jak przekonać kogoś do powieści? poniżej lista 5 najczęstszych wymówek KsiążkoSceptyków razem z naszymi argumentami, które mają szansę ich do tego zachęcić. 1. Nie mam okresu na czytanie powieści Legenda głosi, że Theodore Roosevelt, dwudziesty szósty prezydent USA, pochłaniał jedną książkę dziennie. Pomimo pełnienia obowiązków głowy jednego z najpotężniejszych państw świata, zawsze znajdował moment na świetną lekturę. jednocześnie pozbawił nieczytających ulubionej wymówki. Wszystko, co mogliby powiedzieć o własnym życiowym zabieganiu, wypada przy Roosevelcie dosyć blado. 2. Książki są drogie nie można zaprzeczyć, że zakup książki jest związane uszczupleniem zasobów finansowych o stosunkowo sporą kwotę. jednak dla chcącego nic trudnego. będzie wystarczająca podjąć książkowe wyzwanie i codziennie odkładać na taki cel złotówkę,

by już po m-cu zostać właścicielem pachnącego nowością egzemplarza świetnej prozy. 

Opaski tyvek

Ta śmiesznie mała suma zmobilizuje nawet najpotężniejszego sceptyka. warto też przypomnieć sobie o bibliotekach, antykwariatach i specjalnych miejscach, w których każdy może zaadoptować zostawione poprzez pozostałych książki. 3. Książki są nudne „Boże, ratuj, jak to alt2 mnie zachwyca, kiedy nie zachwyca” mogłoby powtarzać za Gałkiewiczem z „Ferdydurke” tysiące polskich uczniów na widok szkolnych lektur. Z traumy omawiania arcydzieł literatury najdogodniej wyjść sięgając po coś lekkiego i miłego. Nie wszyscy są przecież stworzeni do interpretowania twórczości wybitnych pisarzy. będzie wystarczająca więc nieczytającemu podsunąć ciekawą książkę, która ma szansę go porwać. Kiedy wędka zostanie zarzucona, trzeba cierpliwie czekać aż nasza ofiara nadejdzie po więcej. 4. Czytanie powieści nie przydaje się w życiu Nie od dziś wiadomo, że człowiek uczy się tylko na błędach. Im więcej w własnym życiu doświadczy, tym nadmierna okaże się jego wiedza na temat świata.wymówki  do  ćwiczeń  Dlatego symbolem mądrości bywa starzec z siwą brodą, który niejedno już widział. A najnowsze badania nad mózgiem pokazują, że nasz organizm czytane historie przeżywa tak, jakby działy się naprawdę. Książki mają więc ogromną siłę oddziaływania i są w stanie wywołać w nas prawdziwe emocje. Sprawiają, że stajemy się wrażliwymi, empatycznymi, a przede wszystkim nieskrępowanymi myślowo ludźmi. ponieważ chyba skuteczniej posiadać szerokie horyzonty, niż nie posiadać ich wcale, prawda? 5. Książki są dobre dla humanistów, a ja mam umysł ścisły Umiejętność czytania ze zrozumieniem bywa podstawą zdobywania alt3 wszelkiej wiedzy. Obserwacje pociechy w wieku szkolnym dowodzą, że uczniowie, którzy wcześniej nauczyli się płynnie czytać, mają lepsze wyniki w nauce, także z przedmiotów ścisłych. Czy tego chcemy, czy nie, nasz świat zdefiniowany bywa poprzez słowo. oraz im więcej będziemy posiadać z nim do czynienia, tym łatwiej okaże się się nam odnaleźć w otaczającej rzeczywistości.      

4) Mój klient/prezes/dyrektor/kierownik nie umożliwia mi pisać analiz Serio?

Nie uwierzę, że Twój klient może zabronić pisać analiz, nie uwierzę, że prezes/dyrektor/kierownik przyjdzie oraz powie, nie pisz analiz, pisz kiepski kod, który nie wiadomo co jest robił. Jeżeli jakimś dziwnym trafem mimo wszystko znajdziesz się w takiej sytuacji, kiedy zabronią Ci pisać w TDD, jeśli zabronią Ci przyjmować dobre praktyki to bywa to znak aby uciekać z firmy ponieważ jest źle. jest dodatkowo inny aspekt owej sprawy, aby pisać testy nie musisz posiadać czyjejkolwiek zgody, możesz pisać je samodzielnie we własnym zakresie, możesz je trzymać w osobnym projekcie oraz commitować do własnego repozytorium (np. gitowego) oraz tak wiem, że w niektórych korporacjach okazują się dość restrykcyjne zasady, ale jeśli trafiłeś w takie miejsce to odpowiedz sobie na pytanie. Czy chcesz pracować niczym galernik na statku, alt4 nie posiadać wymogu wyrażenia własnego zdania nawet w sytuacji, kiedy wiesz, że

Twoja galera zbliża się do wodospadu? 1. Nie mam momentu To moja ulubiona wymówka.

Znam ją prawidłowo, wszak kumplowaliśmy się poprzez dłuższy moment. Zdążyłem ja prawidłowowymówki  przed  treningiem poznać, a także się zaprzyjaźnić. Żyjemy w czasach gdzie moment bywa dobrem deficytowym a każdy z nas ma na głowie dużo „ważnych rzeczy”. Moje wymówki były dość różne, ale na niedobór momentu wpływały m.in. praca, rodzina, pies… Dużo tego jest. W każdym kolejnym kolejnym razie zawsze potrafiłem sobie wytłumaczyć, że na sport to już mi momentu nie można. Ale kiedy zacząłem biegać to nagle oraz moment się znalazł. Ba, dziś mam go nawet więcej, ponieważ mój tydzień oraz każdy dzień bywa dużo prawidłowo zorganizowany. Twój niedobór momentu to na 99% jedynie wymówka. 2. Nie mam obuwia Super! Weź swoje trampki lub adidasy do codziennego chodzenia oraz wyjdź biegać. Serio! Nie potrzebujesz profesjonalnych obuwia do biegania już na początku. Jeśli okaże się, że zaczynasz biegać dłuższe dystanse, wtedy pomyślimy o butach. Na wieczorne 3 czy 5 kilometrów na początku możesz wyskoczyć w czymkolwiek. No, może japonek nie polecam.    

 

Zobacz też 

Tenis Warszawa

Akrobatyka Warszawa


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness