Zumba dla początkujących - łatwe kroki!

Zumba dla początkujących - łatwe kroki!

Redakcja

2017-08-03

brak komentarzy

Zumba bywa doskonałą formą aktywności fizycznej kroki  w  zumbie

zarówno dla początkujących, jak także dla zaawansowanych. Przynosi prędkie efekty w postaci szczuplejszej sylwetki i lepszego samopoczucia. trzeba opanować podstawowe kroki, żeby spalać niepotrzebne kilogramy. Jedna godzina zumby to nawet 500 spalonych kalorii Dynamiczna muzyka, nieskomplikowane kroki, które stanowią zestawienie układów zaczerpniętych z różnych stylów tańca, od salsy, przez dancehall po taniec brzucha, z elementami fitnessu – na tym właśnie polega zumba. Stopień intensywności ćwiczeń trzeba minimalizować albo zwiększać w zależności od swoich szans fizycznych. Wybrani instruktorzy doprowadzają zajęcia przeznaczone nawet dla dzieci. POLECAMY: Kasia gotuje z kobiety.pl: ciasto francuskie z Nutellą Podstawowe kroki zumby – tańce latynoamerykańskie, hip-hop i fitness Kroków zumby najszybciej trzeba nauczyć się na zajęciach prowadzonych przez licencjowanego trenera. Lista licencjonowanych trenerów, prowadzących zajęcia w Kroki zumby dla początkujących! danej okolicy, znajduje się na oficjalnej stronie zumby (www.zumba.com).

Dostępna bywa dodatkowo gra na Playstation

Dobry trener personalny

, w której z wirtualnym trenerem trzeba przećwiczyć wybrane układy o różnych stopniach trudności. Oczywiście trzeba też trenować samodzielnie. najrozsądniej zacząć od opanowania podstawowych kroków trzech tańców latynoamerykańskich: cha-cha, salsy i merengue. następnie trzeba dorzucać do nich kroki m.in. rumby, tańca brzucha, dancehallu, cumbii i calypso. Podstawowe kroki zumby trzeba zobaczyć na filmiku Kroki tańców trzeba dowolnie łączyć w zależności od tego, jaki rytm i tempo narzuca muzyka. Przeplata się je z elementami fitness, np. błyskawicznym marszem w miejscu, przysiadami z wyskokiem, pulsowaniem i podskokami. Ruchom wykonywanym nogami powinny towarzyszyć płynne i błyskawiczne ruchy rąk. Na początku najrozsądniej bywa ćwiczyć przed lustrem, żeby kontrolować ruchy i korygować je. jak  tańczyć  zumbęIle kalorii spala zumba? alt2 Podczas średnio intensywnego ćwiczeń trwającego 60 minut, osoba o wadze 50 kg może spalić ok. 400, a o wadze 60 kg nawet 500 kalorii. Godzina ćwiczeń dwa razy w tyg. szybko da efekty: zgrabną sylwetkę, całościową poprawę sprawności fizycznej i korzystniejsze samopoczucie. Podczas ćwiczeń co 15 minut należy robić sobie 2-3 minutowe przerwy na wypicie kilku łyków h2o. h2o należy się napić dodatkowo po ćwiczeniach, aby uzupełnić stracone wraz z następnie elektrolity. Zumba to jedno z najgorętszych zjawisk fitnessowej sceny ostatnich lat.

Doświadczony instruktor tańca Moez Saidi zapewnia, czy  warto  tańczyć  zumbę

że na ćwiczeń da się jednocześnie spalić dużo kalorii oraz świetnie się bawić. Z tych zajęć każdy wychodzi spocony, ale szczęśliwy. Zumba to kombinacja tańca i aerobiku zainspirowane poprzez latynoskie rytmy. Jeśli kiedykolwiek próbowaliście danse gimnastyka albo alt3 fat burning to zumba niewątpliwie dodatkowo przypadnie wam do gustu. Zumba to nowoczesne ćwiczenia fitness, które nie jedynie pozwolą ci spalić niepotrzebne kilogramy, ale także wyrzeźbić sylwetkę. Zumba to ćwiczenia odchudzające dla dowolnej kobiety niezależnie od wieku. Znakomita zabawa, na którą nie trzeba poświęcać nazbyt dużo okresu pomoże ci spalić niepotrzebne kilogramy, wyrzeźbić sylwetkę i poczuć się bardzo skuteczniej.

Gorąco polecam!!! standardowe ćwiczenia odchudzające mogą

FormExplode

się po czasie wydać nudne, dlatego też fajnie jest posiadać jakąś opcję i może nią być zumba. Zumba to znakomita zabawa poprzez taniec, przy jednoczesnym spalaniu tłuszczu poprzez wykorzystywane w tańcu ćwiczenia fitness. Zumba nie jedynie dba o naszą kondycję, ale też poprawia nasze samopoczucie, pomaga nam nie jedynie czuć się świetnie w naszej powierzchni, ale też czuć psychiczny luksus i odprężenie. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu fitness alt4 którym jest zumba możesz spalić niepotrzebne kilogramy, poprawić kształt własnej sylwetki, odprężyć się i pozbyć się sytuacji stresogennych. okaże się wystarczające kilka minut dziennie poświęcić dla zumby by już po kilku dniach czuć się bardzo skuteczniej. nieskomplikowane kroki taneczne z wykorzystaniem ćwiczeń fitness i latynoskie rytmy tj. merenque, salsa, rumba, cha-cha, dodatkowo rytmy takie hip-hop czy rytmy orientalne, które towarzyszą nam przy tańcu brzucha potrafią uczynić cuda.     Zumba przeobraża trening fitness we wspaniałą zabawę. Nie fantazje się przy niej o wysiłku, choć wysiłek jest nie niewielki. Nie nudzimy się, ale bawimy się doskonale, do tego nie potrzeba sporych nakładów czasowych i siłowni, a należy nam laptop, na którym włączymy sobie wideo z kursem zumby i nieco miejsca w pomieszczeniu. A dziś przykładowe kursy zumby :)

 

Zobacz też 

Opaski na rękę 

Catch Me, Patch Me Cena


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness